top of page

Ціль потрібна для двох потреб: надихати та фокусувати увагу.

Саме такі емоції викликає шлях до успіху експерта з кібербезпеки Айзади Кидирбекової. Сьогодні вона обіймає керівну посаду в Trellix – глобальному розробнику рішень з інформаційної безпеки. Компанія Trellix з'явилася в результаті злиття гігантів McAfee та FireEye з метою стати лідером у напрямку XDR (Extended Detection and Response), об'єднавши досвід та технології для створення найсучасніших продуктів.

trellix-new-news-1024x315.jpg

Айзада прийшла у сферу, коли кібербезпека ще не користувалася такою популярністю, але вона вже тоді бачила великі перспективи розвитку цієї галузі. За час роботи Айзади на одній позиції у компанії змінилося чотири епохи – McAfee, Intel Security, McAfee by Intel, Trellix. Про те, як зміни в житті та кар'єрі мотивували її вдосконалюватися, Айзада розповіла в інтерв'ю для Forbes.

Айзада вірить, що її сфера діяльності важлива та цікава тим, що за допомогою новітніх технологій можна зробити цифровий світ безпечнішим. Таку ідеологію сповідує і вся компанія Trellix. Як сама Айзада, так і вся корпорація підтримала й продовжує підтримувати українців у воєнний час. Розуміючи, що атаки хакерів стануть тіньовою зброєю, Trellix зробила внесок у захист від загроз для українських компаній і стала постачати свої продукти абсолютно безплатно. Докладніше про роботу команди Trellix Global Defenders у статті.

Хочемо відзначити й безперервну участь у процесі роботи в спільних проєктах, побудові теплих та партнерських відносин з компанією ALESTA та підтримку Айзади нашої команди. Адже саме віддача, системність та цілеспрямованість допомагає досягати успіху.

 

Нагадаємо, що компанія ALESTA є партнером Trellix Gold рівня і має спеціалізації за напрямками Endpoint, SecOps та Infrastructure. Крім того, фахівці з кібербезпеки ALESTA мають високі показники з кількості сертифікацій Trellix в регіоні EMEA.

bottom of page