close-icon

Повідомлення надіслано!

Мережа

Мережа

Основа для ефективного обміну даними та спільної роботи

Сучасна мережева архітектура приносить користь бізнесу шляхом зниження експлуатаційних витрат та підвищення стійкості та доступності. Попри масове впровадження хмарних технологій, у звіті про глобальні мережеві тенденції 2023 року вказується, що 50% робочих навантажень, як і раніше, розгортаються локально. 

Модернізація 

Підходи до модернізації мережі включають перехід до віддалених обчислень за допомогою міграції у хмару, інвестиції у великі канали, впровадження SD-WAN, розгортання віртуалізації мережевих функцій та багато іншого. 

Software Defined Networking

Сучасні мережі є програмно-конфігурованими, що означає, що функціональність мережі більше не прив'язана до апаратних пристроїв. Натомість мережеві функції реалізуються через програмне забезпечення, що працює на звичайному устаткуванні. SD-WAN забезпечує кращий доступ, контроль та стійкість для філій, а також оптимізує віддалений доступ до хмарних програм. Це забезпечує більшу гнучкість та масштабованість, а також економію коштів. 

Уніфіковані комунікації

Можливо, саме спрощення є найважливішою перевагою уніфікованих комунікацій. Це пов'язано з тим, що уніфіковані комунікації та спільна робота об'єднують все, що ваша команда використовує для взаємодії, спільної роботи та обміну інформацією, у єдине оптимізоване рішення. Рішення уніфікованих комунікацій (UC) складається із двох компонентів. Серверний компонент UC буде розміщений у хмарі, або буде реалізований на місці. В інших випадках ми пропонуємо програмне забезпечення, наприклад Cisco Webex, яке можна запустити на сервері Windows або Linux. 

Безпека мережі

Функція безпеки мережі виявляє, аналізує, а потім усуває або запобігає загрозам, які виникають внаслідок надання доступу до мережі або поширюються по ній. Проксі-сервери, системи виявлення та запобігання злому, міжмережеві екрани, системи мережного моніторингу, VPN, засоби захисту від цільових атак та інші інструменти допоможуть закрити потребу в надійному мережному захисті. 

Моніторинг та управління мережею

Рішення цього класу забезпечують комплексне уявлення про діяльність вашої мережі. Вони об'єднують функції передвизначення маршрутів трафіку для підтримки балансування навантаження, управління конфігурацією, відмовостійкістю, безпекою, продуктивністю; надають інформацію про діяльність, аналітику використання сервера і моніторинг стану пристроїв. Додаткові відомості не лише покращують контроль за захистом та потоком даних, але й зміцнюють основу надійної інфраструктури мережної безпеки. Простіше кажучи, це дає компаніям можливість по-справжньому розуміти та керувати тим, що відбувається у їхній мережі. 

Чому це важливо?

З огляду на швидкість сучасного бізнесу організації не можуть дозволити собі затримки, пов'язані з продуктивністю. Це може вплинути на експлуатаційні витрати, якість обслуговування клієнтів та ваш прибуток. Якщо ви ще не переконані у необхідності модернізації своєї мережі, подумайте про переваги, які вона може дати: 

  • Середнє зниження затримки на 45% 
  • Можливість зниження витрат до 60%

Архітектура, розроблена на основі ідеї безпеки та міжмережевої взаємодії, забезпечує більшу швидкість, масштабованість, вибір, надійність та ефективність. Підніміть свою мережу на новий рівень разом з ALESTA.