close-icon

Повідомлення надіслано!

Інженерні системи

Інженерні системи

Фізична безпека, катастрофостійкі системи та надійність IT-процесів

Для ефективного зберігання та обробки величезних обсягів інформації сучасні підприємства успішно вдаються до серверних технологій, які називають центрами обробки даних (ЦОД). Інтегровані інженерні комунікації ЦОД, включаючи енергопостачання, кондиціювання, системи протипожежної безпеки та моніторингу, забезпечують обробку даних навіть у надзвичайних ситуаціях, що є їхньою ключовою перевагою перед звичайними серверами. 

Для гарантованого безперебійного функціонування центру обробки даних необхідна стійка до відмови інфраструктура, що включає системи безперервного електропостачання, системи диспетчеризації та моніторингу, а також структуровані кабельні мережі. Оптимальна спільна робота всіх компонентів інженерної системи ЦОД, що підтримується цілодобовим моніторингом, забезпечує безперебійну роботу розміщеного обладнання. ALESTA пропонує повний спектр послуг з проєктування та створення ЦОД із різним рівнем надійності TIER. 

Модульні ЦОД

Здібні до легкого масштабування від одного серверного залу до безмежних масштабів завдяки покроковому розширенню окремих блоків модульних систем. 

Контейнерні ЦОД

Стандартні контейнери є місцем безпосереднього розміщення серверів, забезпечуючи свою мобільність і транспортабельність. 

В умовах сучасної ситуації в країні питання наявності власного ЦОД стає більш актуальним: тільки це гарантує безперебійну роботу, безпеку зберігання даних і надійність серверів. У разі відключення електроживлення всі сервери автоматично перемикаються на резервне живлення, а для захисту обладнання ЦОД можна перевезти. 

Міграція ЦОД

Послуга, яку надає ALESTA своїм клієнтам: ми організуємо міграцію під ключ, включаючи витратні матеріали, стійки та юніти для розміщення, забезпечення необхідної потужності, а також створення резервної інфраструктури та телекомунікаційної мережі дата-центру. 

Чому це важливо?

Гарантія безперебійної роботи серверів, захист від несанкціонованого доступу, суттєве скорочення адміністративних витрат, оптимізація використання ІТ-ресурсів компанії, забезпечення безпеки ІТ-систем — все це лише частина переваг, доступних бізнесу при побудові власного центру обробки даних. 

Що ще пропонує ALESTA?

Часто інженерні рішення залишаються непомітними для кінцевих користувачів, проте до них застосовують ті ж високі стандарти з надійності та обслуговування, що й до всієї корпоративної інформаційної системи, оскільки саме інженерні рішення є її основою. ALESTA проєктує та будує системи відеоспостереження та відеоаналітики, контролю доступу, охорони периметра, автоматизованого паркування, автоматизації технологічного процесу, безперебійного електроживлення тощо, охоплюючи безліч ключових комплексів. При проєктуванні та будівництві таких інженерних систем ми вирішуємо завдання, пов'язані із системним енергетичним менеджментом, оптимальним використанням матеріальних ресурсів, управлінням персоналом та активами, а також підтримкою високого стандарту якості та екологічною стійкістю довкілля.