close-icon

Повідомлення надіслано!

Надійний цифровий бункер Dell Cyber Recovery

Технології
Кібербезпека
Dell Technologies

Надійний цифровий бункер Dell Cyber Recovery

Технології
Кібербезпека
Dell Technologies
Кібератаки — ворог бізнесу, орієнтованого на дані 

Дані — це валюта економіки та найважливіший актив, який необхідно захищати та водночас надавати до нього доступ у будь-який момент. Сьогоднішній глобальний ринок покладається на постійний потік даних через взаємопов'язані мережі, а зусилля з цифрової трансформації піддають ризику більш конфіденційні дані.

У епоху кібервійн, де загроза інформаційних атак відчувається щодня, важливість забезпечення надійного захисту даних стає критичною. Кіберзлочинність трансформувалася у постійну загрозу для компаній усіх масштабів та галузей. Згідно зі статистикою, кібератака відбувається кожні 11 секунд, з середньою вартістю збитку у 13 мільйонів доларів, а її наслідки можуть включати зупинку бізнес-операцій, погіршення репутації та судові позови через порушення норм захисту даних.

Особливо в секторах критичної інфраструктури України та фінансових послуг, надважливою є потреба у стратегії кіберстійкості. Нещодавні атаки, такі як та, що сталася з Київстар, підкреслюють серйозність впливу порушень в системах безпеки.

Тож що ви можете зробити, щоб захистити свою організацію, своїх клієнтів, своїх співробітників та їхні цінні дані?

Захист корпоративних даних від Dell Cyber Recovery — ваш надійний цифровий бункер

Щоб знизити бізнес-ризики, спричинені кібератаками, і створити більш стійкий до кібератак підхід до захисту даних, ви можете модернізувати й автоматизувати свої стратегії відновлення та безперервності бізнесу, а також використовувати новітні інтелектуальні інструменти для виявлення кіберзагроз і захисту від них.

Сімейство програмного забезпечення  Dell Cyber Recovery не просто захищає, а переміщує критично важливі дані від поверхні атаки, фізично ізолюючи їх у захищеній частині центру обробки даних, чим створює надійний бункер для вашої інформації, в якому критично важливі дані знаходяться в окремому безпечному сховищі. Це виключає можливість доступу хакерів до ізольованих копій у разі атаки, забезпечуючи прискорення відновлення даних, цілісність і доступність необхідної інформації.

Cyber Recovery

“Цей продукт є ідеальним рішенням для фінансових установ, які працюють з великим обсягом конфіденційних даних і потребують гарантій їх захисту у найскладніших умовах” — коментує експерт з серверних рішень компанії ALESTA. Dell Cyber Recovery дозволяє налаштувати захист та відновлення з урахуванням специфічних потреб бізнесу, оптимізуючи час відновлення після інцидентів завдяки автоматизованим процедурам, що дають змогу швидко та впевнено повернути критично важливі бізнес-системи в роботу.

Компанія Dell не лише забезпечує захист даних, але й демонструє високі стандарти кібергігієни. Інвестиції в кібербезпеку стають не тільки технічною необхідністю, але й стратегії ічним вибором, який підкреслює зобов’язання компанії до тривалої безпеки та довіри своїх клієнтів. Завдяки розробці Dell Cyber Recovery, компанія підкріплює свій позитивний імідж на ринку та зміцнює свої позиції як лідера у сфері інновацій та надійності.

Технічні аспекти та практичне застосування

Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery використовує передові технології для створення «повітряного проміжку» для забезпечення ізоляції мережі та усунення інтерфейсів управління, які можуть бути скомпрометовані. Цей метод ізолює та захищає важливі дані у спеціальному електронному сховищі, що не має прямих зовнішніх з’єднань, мінімізуючи можливість доступу під час кібератак. Інструмент автоматизує синхронізацію даних між системами, включно з відкритими системами та мейнфреймами, а також сховищем, що створює незмінні копії із захищеними політиками зберігання. Автоматизовані політики шифрування та реплікації забезпечують цілісність та безпеку даних щоденно. Тож у разі кібератаки ви можете швидко виявити чисту копію даних, відновити критично важливі системи та відновити працездатність свого бізнесу.

Переваги Dell Cyber Recovery для банків фінансових установ

1. Захист від витоку даних. Надійне шифрування та ізоляція даних захищають від несанкціонованого доступу та витоків, забезпечуючи комплексний захист конфіденційної інформації.
 
2. Сумісність з регуляторними стандартами. Dell Cyber Recovery допомагає фінансовим установам відповідати міжнародним стандартам та регуляціям щодо захисту даних, знижуючи ризики юридичних наслідків та забезпечуючи високий рівень довіри клієнтів та регуляторів.
 
3. Швидке відновлення після інцидентів. Ефективні механізми відновлення, базуючись на технології “золотих копій” та автоматизованому процесі відновлення, забезпечують швидке реагування на інциденти та мінімізацію часу простою, що критично важливо для фінансових установ.
 
4. Оптимізація витрат на захист даних. Завдяки високому рівню автоматизації, Dell Cyber Recovery зменшує потребу в ручних операціях і дозволяє ефективніше використовувати ресурси IT-персоналу, значно знижуючи загальні витрати на інфраструктуру безпеки та управління даними.
 
5. Довіра клієнтів та позитивна корпоративна репутація. Використання Dell Cyber Recovery підкреслює зобов’язання фінансових установ дотримуватись високих стандартів безпеки даних, що зміцнює довіру клієнтів і позитивно впливає на корпоративну репутацію.
 
6. Гнучкість та масштабованість. Dell Cyber Recovery пропонує рішення, які легко масштабуються та адаптуються до змінних потреб бізнесу, забезпечуючи можливість росту та адаптації без необхідності вдаватися до кардинальних змін у своїх інформаційних системах.

Стратегічний вплив на бізнес

З огляду на постійну загрозу кібератак і строгі вимоги до регуляторних стандартів, Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery є ідеальним рішенням не тільки для фінансових установ, але і для будь-якого бізнесу, зацікавленого в захисті своїх даних від зовнішніх та внутрішніх загроз.
 
Dell Cyber Recovery становить собою більше, ніж засіб для захисту даних: це комплексний інструмент, який сприяє зміцненню інформаційної безпеки, забезпечує відповідність до найвищих стандартів регуляторної політики та втілює стратегічні ініціативи управління ризиками. Враховуючи високий рівень ризику та складність сучасного кіберпростору, рішення від Dell не тільки захищає від потенційних загроз, але й допомагає будувати довгострокові, стійкі відносини з клієнтами, засновані на довірі та впевненості в надійності їхніх даних. Цей продукт розроблений для інтеграції з наявними IT-інфраструктурами та мінімізації перерв у роботі систем, надаючи потужний імпульс до оптимізації технологічної складової компаній. Використання передових алгоритмів і технологій, таких як дедуплікація даних, дозволяє не тільки знизити витрати на зберігання даних, але й підвищити ефективність роботи систем відновлення.
 
Інвестиція в цю систему захисту виступає не лише гарантією неперервності бізнесу, забезпечуючи стабільність і безпеку в умовах постійно змінних кіберзагроз, але й стратегічний крок, який дозволяє компаніям відповідати на актуальні виклики та працювати на випередження, активно адаптуючись до можливих загроз та регулятивних змін.
 
Таким чином, Dell Cyber Recovery виходить на передній план як засіб відновлення даних після кібератак та важливий елемент стратегічного управління кібербезпекою, надаючи компаніям можливість процвітати в умовах постійної невизначеності та загроз. Формування культури та стратегії кіберстійкості.

Додаткові консультаційні послуги експертів з кіберзахисту ALESTA, єдиного системного інтегратора в Україні з найвищим статусом партнерства Titanium від Dell, допоможуть вам визначити, які критично важливі для вашого бізнесу системи необхідно захистити, і допоможуть створити дизайн інфраструктури, необхідної для їх відновлення.

ALESTA Dell Titanium

Експерти сформують вимоги до відновлення та підберуть найкращі технології для аналізу, розміщення та захисту ваших даних, а також нададуть економічне обґрунтування і терміни реалізації вашої стратегії кіберзахисту.

Залиште заявку на консультацію аби дізнатися більше про те, як PowerProtect Cyber Recovery може дати вам упевненість у тому, що ви зможете швидко виявити цілісні дані та відновити звичні бізнес-операції після кібератаки