close-icon

Повідомлення надіслано!

ALESTA стала Dell Technologies Titanium Partner

Новини компанії
Dell Technologies

ALESTA стала Dell Technologies Titanium Partner

Новини компанії
Dell Technologies

ALESTA, мультивендорний системний інтегратор України, розширив кооперацію з Dell Technologies, однією з провідних технологічних компаній у світі, отримавши статус Титанового Партнера!

ALESTA співпрацює з більш ніж сорока виробниками інноваційних рішень міжнародного масштабу, серед яких одним із найсильніших і пріоритетних партнерів є Dell Technologies. Dell EMC пропонує комплексні рішення для зберігання даних, інформаційної безпеки, віртуалізації, аналітики, хмарних обчислень і багатьох інших цифрових технологій для організацій, що дають змогу зберігати, управляти, захищати й аналізувати дані. 

Компанія ALESTA, з моменту свого створення, пліч-о-пліч з Dell Technologies успішно впроваджувала інфраструктурні, серверні та безпекові рішення для своїх клієнтів, тим самим блискавично та безперервно прокачуючи свої скіли та спеціалізації за рішеннями виробника. Завдяки постійному зростанню, унікальним проєктам, навчанню та командній роботі ми досягли найвищого рівня партнерства з Dell — рівня Titanium.

Переваги співпраці з Titanium-партнером?

Даний формат партнерства — це вищий рівень міжнародної партнерської програми Dell Technologies. Досягнувши його, ми захистили та довели глибоке розуміння командою ALESTA портфоліо Dell Technologies, найвищий рівень компетентності в продуктах. Це дає змогу пропонувати нашим клієнтам вищий рівень обслуговування та досвіду, визнаний самим виробником.

АЛЕСТА володіє усіма можливими компетенціями від вендора, а саме:

  • Core Client
  • Networking
  • Server
  • Storage
  • Converged/Hyperconverged Infrastructure
  • Data Protection

На додаток ALESTA також розширила свої компетенції з розгортання сервісів, що дає нам змогу закривати ваші бізнес-задачі комплексно, під ключ: у кожному проєкті команда АЛЕСТА проводить аудит наявної інфраструктури, пропонує сучасну архітектуру модернізованої системи, має достатні компетенції для вибору найприйнятніших продуктів і рішень для вашого бізнесу, а також надає підтримку та допомогу, необхідну для досягнення ваших бізнес-цілей.

Даним статусом ми розкрили свою готовність інвестувати в технологічні інновації та досвід, захистили почесне звання незмінного партнера, успішно досягли поставлених цілей. 

Команда Dell Technologies Україна впевнена в надійному партнері у спільних проєктах, а клієнти точно знають, що наша команда в курсі найновіших продуктів і рішень від Делл першими. Для отримання інформації про найсвіжіші технології у світі зберігання та захисту даних напишіть на marketing@alesta.net.ua або заповніть форму зворотного зв'язку.
Дізнайтеся, які рішення для модернізації вашої наявної інфраструктури пропонують інженери АЛЕСТА тут.

"Визнання нас як Titanium Partner свідчить про зростання нашої організації. Мовою наших клієнтів — це висококласні послуги цифрової трансформації та сервіс від команди ALESTA, рішення, адаптовані до унікальних бізнес-вимог, впровадження від спеціалістів, сертифікованих світовим гігантом Dell Technologies, та найвищий рівень післяпродажного обслуговування", — сказала Валентина Лобода, керівник відділу по роботі з партнерами