top of page

NEMBUS PSIM

Управління інформацією
про фізичну безпеку

Трансформація комплексних систем безпеки разом з NEMBUS PSIM 

Багатофункціональна відкрита програмна платформа, призначена для створення комплексних систем безпеки будь-якого масштабу.

Physical Security Information Management система дозволяє створити ситуаційний центр на підприємстві, що виконує функції інтелектуальної інтеграції різнотипних комплексів автоматизованої системи управління в єдину платформу без прив'язки до виробника.

 

Програмна продукція акумулює та корелює події від наявних непорівнянних пристроїв безпеки та інформаційних систем, таких як, відеоспостереження, контроль доступу, датчики, відеоаналітика, мережі зберігання даних, щоб дати можливість технічному персоналу ідентифікувати та проактивно реагувати на інциденти безпеки.

 

Головною особливістю інтеграції, заснованої на рішенні Nembus PSIM, є здатність підключати найрізноманітніші системи на рівні даних, на відміну від інших форм інтеграції, які взаємодіють з обмеженою кількістю продуктів.

Це забезпечує сумісність із великою кількістю устаткування різних виробників, гнучку можливість зростання і масштабування, скорочення витрат, адже активно використовується вже наявне обладнання, а також з'являється можливість оптимізувати витрати на обладнання у межах кожної з підсистем.

PSIM 1 (1)_edited.jpg

Високий рівень безпеки

Підвищення ефективності роботи підрозділу безпеки та мінімізація ризиків

PSIM 3 (1)_edited.jpg

Централізований контроль

Єдиний інтерфейс з оперативною інформацією від усіх систем безпеки та життєзабезпечення об'єктів

PSIM 2 (1).png

Зниження витрат на безпеку

Мінімізація людського фактора, скорочення кількості операторів та контролерів

psim_1.png
psim_2.png

Впровадження NEMBUS PSIM дозволить:

Отримувати в одному інтерфейсі оперативну інформацію від усіх систем безпеки та життєзабезпечення об'єктів вашої компанії, використовуючи вбудовані системи оповіщення та інформування операторів та контролерів.

 

Вести технологічний моніторинг працездатності компонентів системи; розподіляти обробку вхідних подій залежно від типу події, критичності, ієрархічної архітектури об'єкта та завантаженості операторів.

Продукт збудовано з урахуванням найкращих практик та на платформі від світового виробника.

Вартість рішення значно нижча за спеціалізовані PSIM-системи.

Впровадження українськими інженерами, що гарантує розуміння специфіки процесів роботи та безпеки компанії замовника, швидкість налаштування.

Технічна підтримка, допомога та консультація щодо роботи системи 24/7.

Переваги
NEMBUS PSIM

Переваги
NEMBUS PSIM

bottom of page